Jump to content
Sign in to follow this  
xssrusu

[INCHIS] Bogd@n

Recommended Posts

  • FxFMdBG.png Nick (numele cu care jucai in momentul incidentului) :признаки жизни
  • FxFMdBG.png Nick-ul adminului pe care il reclami :Bogd@n
  • FxFMdBG.png Harta pe care a avut loc incidentul :de_dust2
  • FxFMdBG.png Data și Ora (cand s-a petrecut incidentul) :13:35
  • FxFMdBG.png Dovezi (Print Consola/Demo) :https://imgur.com/a/P98RXue
  • FxFMdBG.png Descrierea situației :Am intrat pe server si imi da kick pe motiv "ne jucam 2v2". 
    Si l am intrebat cum se joaca 2v2 pe mix public, nu mi-a raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Eram decat 4 pe server, am stat 15-20 minute sa se ne mai strangem de mix, nu ne-am strans, si baietii care erau au zis sa dam 2v2 pana ne mai strangem, am dat drumul la un 2v2. Tu esti singurul care ti-am dat kick ca nu puteam sa te pun spec cu comanda "/spec", ca ai numele de rus.. pe restul care au mai intrat( 2-3playeri), i-am pus spec si le-am zis sa ramana ca daca ne strangem de mix opresc acel "2v2"  si baietii au inteles... Mai nou se fac reclamatii si pentru un kick 🙂 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si inloc sa vii pe ts sa mi spui ca dai 2v2 tu ai decis sa mi dai kick si plus ca eram vreo 4 oameni la spec, deci in total 8 si pe teamspeak eram mai multi, te am intrebat de ce faci 2v2 pe mix public si nu mi ai raspuns, nu aveam voie sa facem warm ca dai tu 2v2 pe mix public, mai nou nu avem voie sa ne jucam ca aveti grade.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum am zis si mai sus, ai fost singurul care ti-am dat kick pentru ca aveai nume de rus, pe altii doar ii puneam spec( se vede si in poza) si le ziceam frumos ca opresc pana mai intra 1-2 playeri, si tie la fel de frumos ti-am raspuns si eu si Geoka, erau 4 oameni spec din care 2 straini si nici nu erau pe teamspeak... Dupa ce ti-am dat kick si a mai intrat 1 player, am oprit  "mixul" ( se vede si in poza).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! 

Atitudinea adminului a fost una total gresita ! Pentru meciuri 2v2 trebuiau sa mearga pe un alt server si sa joace ! 

Imi cer scuze in numele adminului @Bogd@n si in numele comunitatii ! 

Cu siguranta va fi sanctionat ! 

Multumim de intelegere si scuze pentru neplaceri ! 

309B4F55-4B7F-4CD5-97C0-D5D1299300F8.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...