Jump to content
Sign in to follow this  
X SNAPP

[INCHIS] Reclamatie Direct fum+tvy

Recommended Posts

  • FxFMdBG.png Nick (numele cu care jucai in momentul incidentului) : X SNAPP ( nici  nu am apucat sa ma joc)
  • FxFMdBG.png Nick-ul adminului pe care il reclami : Direct Fum + Tvy
  • FxFMdBG.png Harta pe care a avut loc incidentul : de_tuscan
  • FxFMdBG.png Data și Ora (cand s-a petrecut incidentul) : 19 : 45
  • FxFMdBG.png Dovezi (Print Consola/Demo) https://imgur.com/a/XGSzNVV , 
  • FxFMdBG.png Descrierea situației : In momentul de fata sunt banat pe ts 6 ore de direct fum si  pe server permanent  de Tvy pentru ca la pus direct fum sa ma baneze ca el nu mai intra pe sv + ca era foarte arogant cand a terminat mixul asa cum am spus si in topicul de la unban teamspeak ca el baneaza tot ca nu se uita, ca cine il bate pe el e banat, plus ca nu se face ceva de genul asta dupa ce ca playeri vin sa se joace ... bine unii sunt la caterinca pe acolo si fac mistouri .. eu unul am venit de la munca si am venit sa ma joc... dar nu mi se pare ok ce se intampla si as vrea niste explicatii sau sa ii invete cineva sa intrebe si ei intainte sau niste avertismente 2 ore ... 10 minute .. daca chiar am deranjat atat de tare... nu am injurat nu am zis nimic .. deci nu vad un motiv intemeiat .. astept si eu la toate topicurile un replay de la cineva sa lamurim situatia + ca nu sunt singurul in situatia asta  probabil mai sunt dar nu se mai chinuie sa faca reclamatii pe forum ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! 

In primul rand , ai omis sa spui pentru ce ai luat BAN ! Degeaba nu ai luat sigur ! 

Astept lamuriri pentru motivul BAN-ului si astept lamuriri si de la @direct_fum ca sa putem avea situatia prezentata corect si complet ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motiv Ban: imi asum exact cum am zis am dat info la ultima runda ... si cum am zis si mai sus mi se parea ok un avertisment sau ban direct exact cum ai zis tu .. dar nu permanent pe sv si Tvy nu avea nici o treaba la pus direct fum sa baneze ... nu stiu asteptam sa raspunda si ei sa vedem ce au de zis . Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@X SNAPP destul de convenabila varianta ta , nu ? 

Fi atent aici ce iti spun : 

1. Nu esti in masura sa apreciezi ce masuri se iau pe o comunitate din care nu faci parte ca STAFF

2. Cu prima ocazie cand mai injurati / faceti mistouri ieftine aiurea , veti primi INTERZIS ! 

AICI NU AVEM NEVOIE DE MASCARICI SI NICI DE CLOVNI ! 

Asa ca daca vrei sa te mai joci cu noi , incearca sa iti revizuiesti comportamentul ! 

309B4F55-4B7F-4CD5-97C0-D5D1299300F8.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...