Jump to content
Sign in to follow this  
Pufulete

[INCHIS] Reclamatii player te quero

Recommended Posts

Imi cer scuze  pentru post in alta categorie dar asi dori sa il reclam pe te quero care azi la mix o dat drop la wg si la demo + ca o jucat cu wall pe fata. Martori pe srv care o vazut acest lucru sunt: aimwalker Jhon Cojo Gabriel Trandafir blondyno si mai mult o va va pun si link la demo sa vedeti o fost mapa dust2.Mi se pare foarte urat din partea lor i se cere demo si wg el da drop am inteles are 10 ani dar aici e si vina lui ion cu vaca drept admin inchide ochii si joaca cu wall. Asi dori ca  respectivu player si ion sa vina cu demo pe forum de la mix sa il putem vizualiza pe toti. Acuma nu cred  ca se v-a mai inchide ochii la aceasta problema.

https://www.mediafire.com/file/7u3lmb1asog1n62/Terrorists_vs_Counter-Terrorists_15-09-2023_22-05_de_dust2.dem/file

acesta este demo din perspectiva mea . Daca e nevoie o sa il rog si pe airwalker jhon si toti cei din mix sa posteze demo in aceast topic.

Va multumesc si o seara buna.

Salut, @Pufulete din demo pus de tine nu reiese mai nimic cum ca jucatorul te quero ar avea ceva, intr-adevar nu te o prins in multe locuri sa te omoare pe tine deci parca v ati evitat.. Airwalker a fost kill ul lui tot mix ul, ai atasat si demo lui airwalker doar ca are 7mb si nu e demo bun pentru al viziona! Se vede pe la mijlocul mixului cand te quero il omoara pe airwalker in groapa pe lung acolo iti ridica un semn de intrebare cum il stiau amandoi de au sarit cu tinta pe el.. putem presupune ca a verificat groapa si la momentul nepotrivit airwalker a iesit, iar atunci cand i ai cerut wg si demo i a aminte ca erau toti teroristii in viata si tu ai scris cand erai mort prin urmare nu a vazut niciunul de la tero mesajul tau. L ati strigat si pe server probabil si pe teamspeak, are 10 ani din ce stiu si probabil nu sta foarte bine cu romana ( Nu i caut scuze )

Intr o alta ordine de idei @ion cu vaca esti rugat sa ne pui dovezile cerute de catre baieti aici! Demo/Poza facuta si un WG cand esti pe serverul nostru dar de pe PC ul fiului tau pentru a solutiona problema, te rugam sa il si inveti pe baiat sa faca wg si upload la demo pe easyupload sunt doar 2-3 pasi simpli usor de invatat si daca nu se poate si nu poate invata atunci nu se mai poate juca mix uri la noi pentru simplul fapt ca mereu cand i se v a cere ceva si el nu da vor fii discutii peste discutii cum ca este sub protectie si poate juca codat! 

are de dat si poze dar va multumesc frumos pt raspuns. Pe demo meu nu reiese ca ma bate dar daca va uitati la al 2-lea demo postat si daca va pune si Jhon demo o sa va convingeti foarte bine. DA ai dreptate @kalash la mine nu s-o vazut cand am scris dar nu si cand o scris gabriel si i-o cerut poze demo si wg .

Edited by Pufulete

36 minutes ago, kalash said:

Salut, @Pufulete din demo pus de tine nu reiese mai nimic cum ca jucatorul te quero ar avea ceva, intr-adevar nu te o prins in multe locuri sa te omoare pe tine deci parca v ati evitat.. Airwalker a fost kill ul lui tot mix ul, ai atasat si demo lui airwalker doar ca are 7mb si nu e demo bun pentru al viziona! Se vede pe la mijlocul mixului cand te quero il omoara pe airwalker in groapa pe lung acolo iti ridica un semn de intrebare cum il stiau amandoi de au sarit cu tinta pe el.. putem presupune ca a verificat groapa si la momentul nepotrivit airwalker a iesit, iar atunci cand i ai cerut wg si demo i a aminte ca erau toti teroristii in viata si tu ai scris cand erai mort prin urmare nu a vazut niciunul de la tero mesajul tau. L ati strigat si pe server probabil si pe teamspeak, are 10 ani din ce stiu si probabil nu sta foarte bine cu romana ( Nu i caut scuze )

Intr o alta ordine de idei @ion cu vaca esti rugat sa ne pui dovezile cerute de catre baieti aici! Demo/Poza facuta si un WG cand esti pe serverul nostru dar de pe PC ul fiului tau pentru a solutiona problema, te rugam sa il si inveti pe baiat sa faca wg si upload la demo pe easyupload sunt doar 2-3 pasi simpli usor de invatat si daca nu se poate si nu poate invata atunci nu se mai poate juca mix uri la noi pentru simplul fapt ca mereu cand i se v a cere ceva si el nu da vor fii discutii peste discutii cum ca este sub protectie si poate juca codat! 

da nu m-o prins ca eu am fost jucator de B si mid dar si cand venea sa ma bata  tot mi se parea suspect asta doar e parerea mea  oricum iti multumesc frumos pt raspuns

1 hour ago, Pufulete said:

are de dat si poze dar va multumesc frumos pt raspuns. Pe demo meu nu reiese ca ma bate dar daca va uitati la al 2-lea demo postat si daca va pune si Jhon demo o sa va convingeti foarte bine. DA ai dreptate @kalash la mine nu s-o vazut cand am scris dar nu si cand o scris gabriel si i-o cerut poze demo si wg .

Am descărcat si demo lui airwalker doar ca e de 7mb m nici macar o rundă jucată ca sa pot sa vad mai bine cand il omora si unde era el, oricum nu mai trebuie sa vina alți băieți cu demo din perspectiva lor căci așteptam să puna demo ul din ziua respectivă inclusiv poza făcută aici de catre ion cu vaca dacă dorește bineînțeles! Jucătorul te quero are ban activ pe serverele de mix pana la soluționare. 

Salut...am sa urc dovezile ce cereti ca sa vedeti ca este curat cum vam mai spus de n de ori.

Daca plangeti nonstop si va luati de un copil care nici limba romana stie e jalnic.

Cum am mai spus am sa urc dovezi dar banul sa nu il scoata nimeni eu il interzis pe baiat sa mai intre aici la mix simplu.

Am fost vorbita cu haka sa il invat sa faca wg si deja stie dar trebuie sa il luati cu incetu si explicat ca habar nare ce vb :)....iar in ultima reclamatie vam SPUS CUM O SA FIE TREABA....IL INVAT SA DEIE WG SI ACUMA SARITI CU SS SI CU DEMOURI SI DE FIECARE DATA CAND ERAM AICI ERAU TOATE CURATE 🙂 cei care se plang sunt slabi la jocu asta iar va rog  uitativa si in wgurile voastre ca daca nu ma insel tu ai wg rosu pufulete in trecut iar baiatu nare ca ideie....

In concluzie puneti mana si jucati ca va bate amaratu asta de copil cu 9 ani.

Banul ramane nu il scoate nimeni va rog.

@ion cu vaca am discutat ceva si vad ca nu ne intelegem . 

Vad ca el continua sa joace si nu se supune la verificari . 

Pai cum vine asta ? Nu stie limba romana , nu stie sa faca WG , nu stie sa dea demo , dar stie sa joace sa ii bata pe astia care joaca de atata timp ! 

Deja ne cam luam la misto ! 

Te-am rugat data trecuta sa nu mai joace daca nu se supune regulilor , vad ca nu ne intelegem . Ca sa nu mai zic ca am auzit ca dupa ce mori , joci de la el de pe pc . Ca sa  nu ma mai gandesc ca iei info si etc .

309B4F55-4B7F-4CD5-97C0-D5D1299300F8.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...