Jump to content
Sign in to follow this  
JeLeLu

[RESPINS] CS Cerere unban

Recommended Posts

really ?:))

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2593260

Informatii BAN 
Nume: JeLeLu 
IP: 90.211.226.147 
Motiv: 4 aliasuri in wg 
Timp UNBAN: BAN Permanent 
Nume ADMIN: Sakutarou 
SteamID ADMIN: STEAM_0:1:423495793 

[STAFF] Sakutarou : ai 2 cfg-uri cu cate 2 alias-uri

[STAFF] Sakutarou : aici sunt permise doar 2

ZERO schimbari intre cfg-uri de cand am avut admin si acum... joc de cand era TeG-SeDaN in 2012-13 cu CFG-ul lui de pe site-ul theeldergods.... am fost verificat de zeci de ori pe diferite servere, nici macar o data nu mi s-a atras atentia de absolut nimic pana sau dau peste persoane care nu ma sufera ca sunt mai slabi probabil sau ca le stric sustele pe ts cand vorbesc intre ei sa isi dea detalii in joc :))

love you all, dar e penibilut si afecteaza serverul, suntem anumiti oameni care incercam sa jucam si sa evitam aroganta unora dintre admini, motiv pentru care esti luat in batjocora exact exelasi motiv pentru care am certu sa nu mai am admin si acelasi motiv pentru care serverul are fluctuatii de playeri enorme si nimeni dupa 23:00.

O seara faina 🙂

Din partea mea ai :contra: unban. Nu am nimic cu nimeni, nu prea imi pasa de cat timp joaca un player. Sunt N jucatori mult mai buni ca mine sau ca altii, nu inseamna ca am ceva cu ei. Eu doar urmez regulamentul si atat. Nu inteleg de ce aberezi atat fara macar sa ma cunosti pe mine, dar e treaba ta cum te comporti. La cererea admin, din cate cred ca ai vazut, eu nu am apucat sa raspund ca ti-as fi dat contra si acolo. Spor!

Eu urmez un regulament, tu poti abera in continuare. Poti intreba pe cine doresti, daca doresti cu adevarat sa aflii cum actionam/actionez eu si te poti opri din dat cu presupusul. Nu stiu ce incerci sa explici dar la mine nu prea functioneaza.

As aprecia daca nu ai mai face re-post, asteapta-ti raspunsul final.

Nu mai judeca aiurea in necunostinta de cauza. Multumesc!

Problema e cand faci abuz.... crede-ma si asta e o mare problema pe un server care isi doreste sa creasca si sa ajunga in top, si daca asta ar fi fost o problema cu 2 cfg-uri si alisuri si ce mai vrei tu un admin corect ar fi spus te rog sa iesi si sa dai delete la unul din ele si trimiti din nou (sau dai ban pe 24h) kick pana se schimba sunt N optiuni...ce alegi tu e sa reduci numarul de oameni care intra frecvent pe server si isi cheama si alti prieteni si umplu serverul jucad ore intregi. acum 3 persoane pe server, de ce ? pentru ca inca 5-10 ca tine au dat asta 5-7-10 ban-uri si asta fac zilnic razand... uitandu-ma la cei care cer unban e clar ca se face abuz enorm si din punctul meu de vedere v-as face demote la grade mai joase cu access de kick si cam atat pana invatati sa respectati oamenii.

si partea cu dat contra si la admin nu prea inteleg idea ? de deranjam si asa ? HaKa nu a avut dreptate ? nu am implinit conditiile ? (INCA UN MOTIV CU CARE ARATI CA FACI ABUZ)

CONTRA, fa cererea dupa model. De aceea exista model.

Cat despre cele 4 alias-uri am vazut ca sunt pe acelasi CFG

default.cfg (MD5: 05C06BB2F46283B8A89722D958F5CAEF) (Size: 1905) (Alias count: 2) (Lines: 111) (Binary: False) -> Whitelisted
default.cfg (MD5: B5BA71BB31EF5CFEFE96F304FE5C3AA2) (Size: 1894) (Alias count: 2) (Lines: 110) (Binary: False) -> Whitelisted

E posibil sa fie ceva eroare sa apara de 2 ori ?

Normal nu ai cum avea un fisier cu acelasi nume in CS.

Salut ! 

Problema este ca unul are 110 linii unul 111 linii deci clar nu e unul si acelasi CFG ! 

default.cfg (MD5: 05C06BB2F46283B8A89722D958F5CAEF) (Size: 1905) (Alias count: 2) (Lines: 111) (Binary: False) -> Whitelisted
default.cfg (MD5: B5BA71BB31EF5CFEFE96F304FE5C3AA2) (Size: 1894) (Alias count: 2) (Lines: 110) (Binary: False) -> Whitelisted

Pana nu rezolvi problema sa ai WG cu maxi  2 alias , nu se poate face nimic !

60F28C44-F83E-4E7E-BF0A-C2E96E1E5735.png

309B4F55-4B7F-4CD5-97C0-D5D1299300F8.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...