Jump to content

dAlai LaMa

Super Moderators
  • Content Count

    115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

dAlai LaMa last won the day on February 18 2021

dAlai LaMa had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

3 Followers

About dAlai LaMa

  • Birthday 08/31/1995

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. sal lama sunt criss bai frate ma jur daca am stut ca am cfg sau dll ce sunt alea nici nu stiu frate ma jur 

  2. in demo pe care mi la dat ia iesit aim
  3. din partea mea ai un contra! .daca nu ai semnatura serverului banul va ramane.
  4. in primul rand ai fost banat pentru ca ai comentat la ultimile 5 mape ca nu iti convine si toate cele.In al 2 lea rand daca nu renunti la impertinenta vei fi interzis pe astest server. -[DEAD] s u p e r n 0 v a 8 : cosmina vezi ca e tarziu baga somn -s u p e r n 0 v a 8 : doamne pe ce hartta am mai nimerit ūüėÉ
  5. in priomul rand nu mai fi arogant .si cu asta nu mai spun nimic
  6. Pentru ca e prima abatere din partea mea ai in pro
  7. Cerere Unban : Salut .. Sunt bAtranu . am primit ban de la Rasplans degeaba .. am dat wg si dupa 10 secunde mi-a dat ban .. ai aici wg meu . multumesc ! https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2513520 acelasi care i l-am dat 

     

  8. Salut .. Sunt bAtranu . am primit ban de la Rasplans degeaba .. am dat wg si dupa 10 secunde mi-a dat ban .. ai aici wg meu . multumesc ! https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2513520 acelasi care i l-am dat 

     

     

    1. dAlai LaMa

      dAlai LaMa

      fa cerere  unban 

    2. gaby_clyp@yahoo.com

      gaby_clyp@yahoo.com

      Nickname: FizzyBubblech

      SteamID: STEAM_0:0:106400443 

      Data & ora: 16.11.2022 aprox 12:15

      NickName-ul Adminului : dAlai LaMa Stf|Eroii 

      Motivul: wall :)))))))))))))))

      Dovezi : deja trimise dar trebuie birocratie ca doar suntem Romani 

      link-ul Pozelor : https://imgur.com/dlOrk0s

  9. Pro unban. Pozele curate. Tiam explicat pe ts3 nu a rasapuns ca le incarca.am asteptat 5 minute si a primit ban. mersi de intelegere.
  10. Salut.am vb cu admini respectivi,erau afk de asta nu a fost banat pleyerul .
  11. in primul rand respecta modelul de cerere iar in al 2 lea rand nu cred ca adminul respectiv este incapabil..
√ó
×
  • Create New...